Počítačové sestavy – prodej

Nabízíme kvalitní počítačové sestavy pro kancelářské či domácí použití. Sestavíme Vám sestavu přesně podle Vašich potřeb.. Volejte (602 265 565), rádi Vám poradíme a navrhneme ideální řešení. Poradíme Vám, jak efektivně a bezpečně používat Váš počítač při práci, využívat zálohovacích systémů, ochrany dat a podobných nástrojů šetřící Váš čas a peníze.

Notebooky – prodej

Prodáváme značkové notebooky MSI, DELL, které nabízejí vysoký výkon za rozumnou cenu. Díky široké produktové řadě si dokážete vybrat notebook, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám. Firma MSI nezapomíná ani hráče a proto připravuje vždy několik variant vhodné pro hraní nejnáročnějších her. K Vašemu novému notebooku Vám doporučíme vhodné zálohování dat a bezpečnostní řešení pro hrozby z internetu. Vysvětlíme, jak využívat tyto nástroje pro racionální využití Vaší investice do nového notebooku.

 

Tiskárny a ostatní příslušenství – prodej

Dodáváme kompletní příslušenství do kanceláří i domácností. Navrhneme Vám ideální řešení ze značkových produktů HP, Canon, Samsung, .. Nechte si poradit, který produkt je vhodný pro Vaše potřeby (cena vs. výkon, provozní náklady, ..). K tiskárnám HP vedeme skladem nové či repasované tonery, inkoustové náplně. Ostatní spotřební materiál je k dodání do druhého dne.

Komentáře nejsou povoleny.